Gaia GOLD Online Mağaza

Garanti Şartları

gaiagold.com.tr web sitesindeki tüm ürünler Gaia Gold'un garantisi altında, sertifikasıyla birlikte satışa sunulmaktadır. Ürünlerin garanti süresi 1 yıldır. 1 yıl boyunca satın almış olduğunuz ürünlerin bakımları firma tarafından ücretsiz olarak yapılmaktadır. (Tamir ve bakım gönderilerinde kargo ücreti müşteriye aittir.) Bununla birlikte Gaia Gold, satın aldığınız ürünleri uzun yıllar boyunca kullanabilmeniz için gerekli olan desteği sağlamak için her zaman yanınızdadır.

gaiagold.com.tr dan satın alınan ürünlerin garantilerinin devam edebilmesi için Gaia Gold dışındaki üçüncü şahıs ve kurumların ürünlere herhangi bir şekilde müdahalede bulunmamaları, boyut ayarlama, onarma vb. işlemler yapmamaları gerekmektedir. Üzerinde değişiklik ya da tahrifat yapılan ürünler garanti kapsamı dışında kalmış olur.

Sipariş verdiğiniz ürünleri, teslimat sırasında tarafınıza eğer poşet barkoduyla ilgili gönderilen mail'deki güvenlik numaralarıyla karşılaştırarak kontrol ediniz. Ürünlerin eksik yada hasarlı olduğunu düşündüğünüz durumda, kargo yetkilisine tutanak tutturarak paketi teslim almayınız. Gaiagold.com.tr sipariş yetkilisine, durumu bildiriniz. Gerekli inceleme yapılarak siparişiniz en kısa zamanda size ulaştırılacaktır. Ürünü teslim aldığınızda, kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olursunuz.

Bu konulardaki her türlü soru ve sorununuz için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Keyifli alışverişler dileriz, Gaia Gold.

Hediye Önerileri